Ubytování

Myslivecká chalupa ve Smržovce je ideálním výchozím místem pro výlety do Jizerských hor, Českého ráje a západních Krkonoš.

Odpočívejte u krbu v klasické roubené chalupě se vším komfortem:

  • Obývací místnost pro 50 osob s krbem a barem v loveckém stylu, doplněná trofejemi.
  • Plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, nádobí, příbory)
  • 2 ložnice – celkem 10 lůžek
  • Sprcha, 2x WC, teplá a studení voda, TV
  • Parkování v ceně

Příjemné prostředí pro pobyty na horách, oslavy a školení.

Ceník ubytování:

  • víkend: 9 000 Kč
  • týden pobyt (od soboty do soboty): osoba 190 Kč (+ 500 Kč elektřina a závěrečný úklid)
  • pronájem na den či více po domluvě

Kontakt:

Ing. Zbyněk Novák
+420 602 489 270
E-mail: z.novak@bralep.cz

Jak se k nám dostanete?

Smržovka leží v údolí smržovského potoka a slouží jako výchozí místo k výletům do Jizerek. Na jihu tvoří hranici Smržovky zalesněný hřbet Černé Studnice (869 m.n.m.) a Muchova. Na severu pak Buková hora a řeka Kamenice.

Smržovka leží na úpatí Jizerských hor 100 km od Prahy a je dobře dostupná díky dálnici D10, z které se sjede u Rychnova n. N. Projede se Jabloncem nad Nisou směrem na Tanvald. Smržovka se nachází asi 6 km za Jabloncem.

Alternativou je přímý autobus z Prahy – Černého mostu do Jablonce nad Nisou a přestup na vlak nebo autobus do Smržovky (jízdní řády).

Co dělat na Smržovce?

Smržovka je středisko zimních sportů. Sáňkařská dráha z Černé Studnice do Smržovky vedla již v roce 1912. Nedaleko myslivecké chalupy je lyžarský vlek Filip vhodný pro rodinné lyžování, další lyžařské areály (Tanvaldský Špičák, Harrachov, Bedřichov, Severák, Paseky nad Jizerou, Ještěd nebo menší v Albrechticích, Josefově dole, Zásadě, Desné) jsou autem dostupné do 10 -15 minut. Kromě toho Jizerky nabízejí asi nejlepší udržované tratě pro běžecké lyžování v České republice.

V létě buď pěšky nebo na kole po okolí. Vyhlášené jizerskohorské rozhledny (Černá Studnice, Bramberk, Špičák, Královka, Štěpánka a další) jsou na dosah a jsou součástí cyklotras. Můžete se vydat do blízkých lesů na houby nebo na výlet přes hřebeny, lesy a pastvinami třeba do vysokohorské osady Jizerka nebo si jít zaplavat do jablonecké přehrady.

Ve Smržovce a okolí najdete:

Před příjezdem do Smržovky si ověřte, jaké bude počasí.

Těšíme se na vás.